Volejbal sedících

volejbal sedících a move your limits

Po koronavirové pauze, kdy jsme musely všichni utlumit své nejen osobní projekty, ale i projekty pomáhající našim nemocným spoluobčanům, uspořádali kluci ze Skládaček 2015 opět volejbal sedících, tentokrát na podporu malé Pepině Rubešové.

 V jablonecké Sokolovně se sešlo celkem jedenáct týmů a náš tým Move your limits nesměl chybět. Jako prvního soupeře jsme dostali český nároďák a uválčili jsme remízu. Během dne byl čas v pauzách mezi zápasy si u piva i pokecat s několika členy nejen národního týmu. Musím říci, že je obdivuhodné kolik síly tito lidé v sobě mají, za nás velký respekt.

 A jak celá akce dopadla ?

Myslím, že líp než kdo čekal, spousta lidí se překrásně bavila, Skládačky měly i bohaté občerstvení takže nikdo nemusel trpět hlady a žízní. Tu naše mužská část týmu dokázala mít skvěle pod kontrolou a útratou za točený Rohozec jsme nemalou měrou přispěli k celkové částce jež byla pro malou Pepinu vybrána 🙂

 Díky týmu Plavců a úsilí Skládaček se vybralo skvělých 40 tis korun…je prostě parádní vidět jak si nejsme lhostejní a umíme si i v této těžké době pomoci.

 Příští akce na které se určitě zase ukážeme je UP Hill Run Dobrá Voda…tak neváhejte a chcete-li také pomoci mrkněte na stránky https://www.skladacky2015.cz a přidejte se k nám…   

Chcete vědět o nás víc http://www.moveyourlimits.cz